VilaPark Penzión pod Lomnickým štítom

Aktivity

 

Golf

V prekrásnej prírode sa nachádza golfový areál, ktorý ponúka profesionálne 18 jamkové ihrisko, 5 jamkovú akadémiu pre začiatočníkov, 2x putting green, chipping area, golfový simulátor a verejné ihrisko Public9.

Kúpanie

Veľký výber vnútorných a vonkajších bazénov, šmýkačiek, detských areálov a sáun. Možnosť kúpania v bazénoch s termálnou vodou, ktorá má blahodarné účinky na pohybové a nervove ústrojenstvo a dýchací a srdcovo-cievny systém.

Turistika

Vysoké Tatry ponúkajú mnoho nádherných turistických trás. Všetky z nich sú vyznačené značkami. Celková dlážka značkovaných trás je takmer 600 km a sú rozdelené podľa náročnosti na 3 skupiny.

Cykloturistika

Priamo zo sedadla horského bicykla môžete obdivovať nádhernú horskú scenériu. V Tatranskom Národnom Parku je vyznačených 22 cyklotrás.

Člnkovanie na Štrbskom plese

Viac ako 120 ročná tradícia pre veľké znečistenie pozastavená v roku 1976 a znovuotvorené po 30 rokoch.

Tenis

Aktívna forma oddychu na krytých alebo otvorených tatranských kurtoch.

Lyžovanie

Užite si slnečnú lyžovačku v Lomnickom sedle. Východiskový bod začína v stredisku Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica.

Splav Dunajca

Pltníctvo Červený Kláštor vám ponúka jedinečný zážitok – splav na pltiach po rieke Dunajec. Trasa vedie z Červeného Kláštora prielomom Dunajca po štátnu hranicu.

Relax park pre deti

Jeho dominantou je prírodné jazierko zasadené do horského parku s výhľadom na Lomnický štít. Miesto má svoju neopakovateľnú atmosféru v každom ročnom období.